АсФУ / Ресурси / Філателістичний абонемент

Нашi ресурси

Виставки

Філателістичний абонемент

Ви колекціонуєте або збираєтесь розпочати колекціонувати українську філателістичну продукцію? Оформіть Абонемент на одержання знаків поштової оплати та філателістичної продукції! Абонемент гарантує його власнику забезпечення замовленими в Абонементі примірниками введених в обіг протягом року знаків поштової оплати за номінальною вартістю. Інша замовлена продукція реалізується за цінами, встановленими УДППЗ «Укрпошта».

Правила обслуговування за філателістичним абонементом:

  • За Абонементом протягом року, на який він оформлений, гарантується одержання знаків поштової оплати, філателістичної продукції тощо згідно з кількістю, зазначеною в Абонементі.
  • Абонемент продається тільки фізичним особам за готівку, не більше одного одній особі.
  • Замовлення за Абонементом на наступний рік оформлюється протягом листопада поточного року.
  • Замовлення за Абонементом, оформленим впродовж поточного року, виконується не раніше, ніж через 30 днів з моменту його оформлення.
  • Абонемент дійсний для обслуговування при наявності на ньому підпису керівника або уповноваженого на це працівника об’єкта поштового зв’язку та відбитка календарного штемпеля.
  • Абонемент дає право на купівлю знаків поштової оплати тільки в тому об’єкті поштового зв’язку, найменування якого зазначено в Абонементі.
  • Власник Абонемента зобов’язаний викуповувати замовлену продукцію протягом місяця з дня її надходження в продаж, а за письмовою заявою – протягом 2-х місяців.
  • У випадку відмови від викупу замовленої продукції Абонемент анулюється без компенсації власнику Абонемента його вартості.

Оформити філателістичний абонемент можна в об’єктах поштового зв’язку УДППЗ “Укрпошта”

——————————————————————

До уваги шанувальників філателії!

Відтепер усі бажаючі, зокрема й власники філателістичних абонементів в Україні, мають можливість здійснювати замовлення поштових марок Білорусі в Інтернет-магазині Республіканського унітарного підприємства поштового зв’язку «Білпошта» (www.belpost.by). Про це нещодавно домовилися поштові адміністрації України та Білорусі.