RU
UA
EN
українською
по-русски
українською
in English
Ввійти
Реєстрація
Наше товариство
Наше товариство
Структура
Статут
Положення
Iсторiя
Зустрічі філателістів
Як стати членом товариства
Як стати членом дилерської комісії
Як стати членом експертної комісії
Оплата членського внеску
Незабутні
Регламенти FIP
Новини
Бібліотека
Ресурси
Дитяча філателія
Виставки
Одесафілекс
Одесафілекс
Экспонати 2018
Фотозвіт 2018
Экспонати 2014
Фотозвіт 2014
Контакти
АсФУ
/
Виставки
/
Онлайн-виставки
/ Буковінафілексп-2014
Виставки
Календар
Онлайн-виставки
Виставки
19
лютого
Укрфілекс - 2022
Київ, Україна
25 - 29 травня
06
лютого
Закарпатолімпфіл – 2022
Ужгород, Україна
6 лютого
24
вересня
Традиційна філателія
"Грімальді - творці і будівельники Монако" - 80 балів, ПОЗОЛОЧЕНА МЕДАЛЬ
Поляковський О.С.
"Знаки поштової оплати Республіки Естонія 1918-1943 рр." - 80 балів, ПОЗОЛОЧЕНА МЕДАЛЬ
Заречанський А.Ф.
"Картмаксимуми України" - 72 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Мельник Н.Л.
"Київські провізорії - історія в поштових мініатюрах" - 90 балів, ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
Любінін Й.А.
"Конверти першого дня України" - 73 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Мельник Л.С.
"Перші три випуски стандартних марок України 1992-1994 рр." - 80 балів, ПОЗОЛОЧЕНА МЕДАЛЬ
Кочетов В.О.
"Пошта на Буковині 1918-1944 рр." - 62 бала, БРОНЗОВА МЕДАЛЬ
Поповчук К.І.
"Пошта Фарерських островів 1975-2000 рр." - 72 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Іванович Т.Є.
"Поштові картки СРСР з оригінальною маркою випуску 1971-1991 рр .: дефекти друку"
Паньонко І.М
"Поштові провізоричні штемпелі Івано-Франківської області в 1992-1995 рр." - 73 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Мицак А.І.
"Про що розповів пам’ятний штемпель" - 66 балів, ПОСРІБЛЕНА МЕДАЛЬ
Серкез Д.С.
"Стандартні випуски поштових марок Європи" - 80 балів, ПОЗОЛОЧЕНА МЕДАЛЬ
Савищева І.В.
"Три випуски марок Закарпатської України 1945 р." - 92 бала, ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
Вагера М.О.
"Україна. Регіональні випуски. Буковина."- 80 балів, ПОЗОЛОЧЕНА МЕДАЛЬ
Олексюк К.Ю.
Поштова історія
"Північна Буковина. Поштовий обіг за часів Австро-Угорщини та Румунії." - 86 балів, ВЕЛИКА ПОЗОЛОЧЕНА МЕДАЛЬ
Красовський Р.І.
"Поштові штемпелі Чехословаччини на Підкарпатській Русі у 1919-1939 рр." - 75 балів, ВЕЛИКА СРІБНА МЕДАЛЬ
Серкез Д.С.
"Прикарпаття - сторінки історії"- 82 бала, ПОЗОЛОЧЕНА МЕДАЛЬ
Задорожний А.І.
Тематична філателія
"Історія ракетобудування" - 77 балів, ВЕЛИКА СРІБНА МЕДАЛЬ
Горенко С.Т.
"Італійські коні... з-під капота" - 70 балів, СРІБНА МЕДАЛЬ
Хомін В.Я.
"Автомобільна імперія" - 78 балів, ВЕЛИКА СРІБНА МЕДАЛЬ
Хомін В.Я.
"Живий індикатор природи" - 70 балів, СРІБНА МЕДАЛЬ
Прухницький В.А., Прухницька О.Й.
"Живопис від Дюрера до Ренуара" - 70 балів, СРІБНА МЕДАЛЬ
Крив’як В.
"Звільнення України від фашизму 1941-1945 роках" - 65 балів, ПОСРІБЛЕНА МЕДАЛЬ
Сухинська В.О.
"Конверти першого дня, що стосуються випусків марок “EUROPA CEPT” та “POST EUROPA”" - 72 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Кондратюк С.В.
"Монако - спортивний і культурний центр Європи" - 70 балів, СРІБНА МЕДАЛЬ
Поляковський Д.О.
"Національні костюми Європи" - 78 балів, ВЕЛИКА СРІБНА МЕДАЛЬ
Побурена Н.
"Паралелі і меридіани" - 70 балів, СРІБНА МЕДАЛЬ
Іванчук О.М.
"Перша та перша кругосвітня естафети олімпійського вогню" - 75 балів, ВЕЛИКА СРІБНА МЕДАЛЬ
Соколан О.М.
"Сова - нічний птах" - 75 балів, ВЕЛИКА СРІБНА МЕДАЛЬ
Микитюк О.П.
"Україна - космічна країна" - 70 балів, СРІБНА МЕДАЛЬ
Сухинський О.М.
"Україна - філателістична." - 65 балів, ПОСРІБЛЕНА МЕДАЛЬ
Сухинський О.М.
"Футбол крокує по планеті" - 70 балів, СРІБНА МЕДАЛЬ
Карпенко И.А.
"Ювілеї українських міст і областей" - 60 балів, БРОНЗОВА МЕДАЛЬ
Сухинська В.О.
Юнацька філателія
"Геліоцентрична система світу" - 73 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Бабій Дмитро
"Розпад Радянського Союзу і виникнення сучасної України" - 71 бал, СРІБНА МЕДАЛЬ
Mrva Dominik
"Розпад СРСР на самостійні держави" - 72 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Mrva Dominik
Філателістична література
"Іконопис. Ікони, фрески, мозаїки на поштових марках країн Європи та СНД. Каталог" - 72 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Білоус А.В.
"Історія українського листування" - 86 балів, ВЕЛИКА ПОЗОЛОЧЕНА МЕДАЛЬ
Щеглюк М.Р.
"Каталог конвертів першого дня. Україна 1992-2012." - 86 балів, ВЕЛИКА ПОЗОЛОЧЕНА МЕДАЛЬ
Любінін Й.А
"Каталог поштових конвертів та карток України з оригінальними марками 1991-2011рр." - 72 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Середа М.Г.
"Поштові провізоричні штемпелі Івано-Франківської області 1992-1994 рр." - 62 бала, БРОНЗОВА МЕДАЛЬ
Задорожний А.М., Мицак А.О.
"Тарас Шевченко у філателії" - 75 балів, ВЕЛИКА СРІБНА МЕДАЛЬ
Караневич О.
Книга “Живий індикатор природи” - 72 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Прухницький В.А.
Відкритий клас
"Великий кобзар" - 73 бала, СРІБНА МЕДАЛЬ
Вакарчук Є.О.
"Давня Україна за сюжетами поштових мініатюр художника Юрія Логвина" - 87 балів, ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
Тупчій Є.П.
"Зима - що нас змінила" - 65 балів, СРІБНА МЕДАЛЬ
Заблоцький Ю.М.
"Нобелівська премія: українська проекція" - 65 балів, СРІБНА МЕДАЛЬ
Ковальков Ю.Ф.
"Останній шлях Кобзаря"
Канівець О.В.
"Станіславів (1819-1918 рр.)" - 85 балів, ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
Жеребецький З.Й.
"Хрещення Русі - України" - 65 балів, СРІБНА МЕДАЛЬ
Дідух В.І.