ПЕРЕЛІК
експонатів, які заявлені на філателістичну виставку
«Укрфілексп – 2017»
№ з/п |
Найменування експонату |
Експонент |
1. Клас традиційної філателії |
||
1.1 |
«Поштові випуски марок Закарпатської України 1945 р.» |
Вагера Мирослав, Київ. |
1.2 |
«Помилки на знаках поштової оплати» |
Паньонко Святослав, Львів. |
1.3 |
«Поштові марки Канади та Ньюфаундленда (1898 – 1952 р.р.)» |
Рогозинський Мирон, Чернівці. |
2. Клас «Історія пошти». |
||
2.1. |
«Золотой стандарт на почтовых отправлениях» |
Ганиченко Павло, Одеса. |
2.2. |
«Курсування пошти від i до Львова міських судiв» |
Жарiвський Олександр, Львiв. |
2.3. |
«Прикарпаття-сторiнки iсторiї» |
Задорожний Микита, Iвано –Франкiвськ. |
2.4. |
«Пошта Фарерських островів 1975 – 2000 р.р.» |
Іванович Тамара, Чернівці. |
2.5. |
«Провізорії Івано-Франківської області 1992-1995 років» |
Мицак Анатолій, Калуш. |
2.6. |
« Из истории почты Закарпатья с середины 19 века до 1946 года» |
Орлов Ігор, Ужгород. |
2.7. |
«Корабельна пошта на судах ВМФ США 1930 – 90 р.р.» |
Рогозинський Богдан, Чернівці. |
2.8. |
«Почтовые тарифы УНР, РСФСР, ВсЮР на территории Украины в 1918-22 г.г.» |
Френкель Дмитро, Одеса. |
2.9. |
«Срочная доставка почты в России, РСФСР, СССР 1928 – 38 г.г.» |
Філонова Галина, Одеса. |
3. Клас тематичної філателії |
||
3.1. |
« Наш крылатый друг пчела» |
Бахтин Євген, Константинівка. |
3.2. |
«15 финалов чемпионатов Европы» |
Волков Андрій, Харків. |
3.3. |
«Человек покоряет вселенную» |
Гилева Михаїл, Слов’янськ. |
3.4. |
«Хрещення Русі – України» |
Дідух Василь, Тернопіль. |
3.5. |
«Земля – наша кормилица» |
Длугоканський Михаїл, Слов’янськ. |
3.6. |
«Зима, що нас змінила» |
Заблоцький Юрій, Тернопіль. |
3.7. |
«Футбол шагает по планете» |
Карпенко Ігор, Харків. |
3.8. |
«Нобелівська премія – українська проекція» |
Ковальков Юрій, Тернопіль. |
3.9. |
«Живопис італійського Відродження» |
Крив’як Володимир, Львів. |
3.10. |
«Бенц, Драймер, Мерседес-Бенц» |
Крутінь Павло, Львів. |
3.11. |
«Нічний птах – сова» |
Микитюк Оксана, Чернівці. |
3.12. |
«Чарівний світ танцю» |
Приходченко Олександр, Слов’янськ. |
3.13. |
«Природний світ українських Карпат» |
Черних Юрій, Львів. |
3.14. |
«Європа крізь призму часу» |
Яворський Сергій, Тернопіль. |
3.15. |
«Життя і слава Тараса Шевченко» |
Яременко Олександр, Київ. |
4. Перший крок (клас просування) |
||
4.1. |
«Провізорії м. Києва. 1992-94 р.р.» |
Бубняк Володимир, Ужгород. |
4.2. |
«Провізорії Закарпатської області 1992-94 р.р.» |
Бубняк Володимир, Ужгород. |
4.3. |
«Історія астрономії» |
Горенко Сергій, Чернівці. |
4.4. |
«Українському пласту – 105» |
Гуменюк Володимир, Мукачево. |
4.5. |
«Сакральні будiвлi України» |
Дiдух Василь, Тернопiль. |
4.6. |
«Семейство дятловые» |
Догмат Дмитро, Константинівка. |
4.7. |
«Сова – як символ мудрості і знань» |
Микитюк Оксана, Чернівці. |
4.8. |
«Украина . От астрономических исследований до космических полетов» |
Мордованець Ігор, Ужгород. |
4.9. |
«Новий рік на конвертах» |
Соколова Ірина, Чернівці. |
4.10. |
«Із історії шахів на Україні. Від Володимира Великого до перемог на найвищому рівні» |
Стегура Марта, Ужгород. |
5. Клас юнацької філателії |
||
5.1. |
«Из истории шахмат» |
Івашина Христина, Ужгород, 2000 рік народження. |
5.2. |
«Рослинний світ на теренах України» |
Мокрянин Анастасія, Ужгород, 2006 рік народження. |
5.3. |
«Коротко про тваринний світ України» |
Мокрянин Микола, Ужгород, 2006 рік народження. |
5.4. |
«Вони повинні жити» |
Павлусенко Ксенія, Харків, 1998 рік народження. |
5.5. |
«Розвиток олімпійського спорту на теренах сучасної України» |
Присич Настя, Ужгород, 2002 рік народження. |
5.6. |
«Птахи Харківщини» |
Фоменко Євген, Харків, 2001 рік народження. |
5.7. |
«Из истории шахмат» |
Шевченко Даниїл, Ужгород, 2000 рік народження. |
5.8. |
«Из истории футбола» |
Шевченко Ілля, Ужгород, 2002 рік народження. |
6. Клас одностендових експонатів |
||
6.1. |
«Армяне в мире науки, культуры, спорта» |
Акопян Роберт, Єреван, Вірменія. |
6.2. |
«З історії пошти м. Станіслава. Поштові штемпелі класичного періоду 1850-1900» |
Жеребецький Зеновій, Івано-Франківськ. |
6.3. |
«Стандартні марки Карпатської України 1945 р.» |
Канівець Олександр, Київ. |
6.4. |
«Перші марки України 1918 – 23 роки» |
Канівець Олександр, Київ. |
6.5. |
«Домаркові штемпеля Київської губернії» |
Любінін Йосип, Київ. |
6.6. |
«Разновидности марок, блоков Украины после 1992 г., по перфорации и в процессе разрывания печатных листов» |
Ляшенко Іван, Київ (Сімферополь). |
6.7. |
«Військове повітроплавання. Від монгольфьєра до цепеліна» |
Надін Ігор, Полтава. |
6.8. |
«Авіаконструктор Луі Блеріо (1872 – 1936). Перши літаки, польоти, рекорди» |
Надін Ігор, Полтава. |
6.9. |
«Слаба стать, яка підкорила небо» |
Надін Ігор, Полтава. |
6.10. |
« Коммеморативные марки Закарпатской Украины 1945 года, три выпуска». |
Орлова Анастасия, Ужгород. |
6.11. |
«Радіаційна рана планети - Чорнобиль» |
Сухінська Віра, Київ. |
6.12. |
«Українська територія в Антарктиді» |
Сухінський Олег, Київ. |
6.13. |
«Почтово-благотворительный выпуск марок Украинской ССР в 1923 г.» |
Филонова Галина, Одеса. |
6.14. |
«Первая международная регулярная авиалиния Вена – Краков – Львов – Проскуров – Киев в 1918 г.» |
Филонова Галина, Одеса. |
7. Клас філателістичної літератури |
||
7.1. |
«СССР. Художественные конверты с оригинальной маркой. 1939-91 г.г.» |
Бишевський Анатолій, Київ, Нікітін Олександр, Київ. |
7.2. |
«Франкотипи Києва» |
Білоус Андрій, Ірпінь. |
7.3. |
«Иконопись на почтовых карточках и конвертах стран Европы» |
Білоус Андрій, Ірпінь. |
7.4. |
«Специальные почтовые штемпеля СССР, России, Беларуси, Украины 1992-2015, имеющие непосредственное отображение автомобильной темы филателии» |
Бондарык Валерий, Минск, Беларусь. |
7.5. |
«Довідник картмаксимумів пошти України, 1995-2016 р.р.» |
Галанзовський Леонід, Львів. |
7.6. |
«История почтовой связи Закарпатья. От начала до 2014 г.» |
Горват Лойош, Угорщина. |
7.7. |
«Поштові марковані картки». Каталог. |
Гребеніченко Борис, Нікітін Олександр, Київ. |
7.8. |
«Галичина під Польщею». |
Задорожний Анатолiй, Задорожний Микита, Iвано-Франкiвськ. |
7.9. |
«Вінок філателії – Великому Каменяреві» |
Караневич Олександр, Бережани. |
7.10. |
«Анна Горобиевская. Альбом – каталог» |
Корнілова Світлана, Білорусь.
|
7.11. |
«Поштові провізорні штемпелі Івано-Франківської області 1992-94 р.р.» |
Мицак Анатолій, Задорожний Анатолій, Калуш, Івано-Франківськ. |
7.12. |
«Немарковані конверти України 1991-2017 р.р. Прейскурант» |
Мицак Анатолій, Калуш. |
7.13. |
«Україна. Поштові марковані конверти 1992-2016 р.р.» |
Нікітін Олександр, Київ. |
7.14. |
«Україна. Знаки поштової оплати 1992-2017 р.р.» |
Нікітін Олександр, Київ. |
7.15. |
«Односторонние художественные почтовые карточки с оригинальной маркой» |
Нікітін Олександр, Київ Чередниченко Валерій, Київ. |
7.16. |
«Ілюстрований каталог художніх немаркованих конвертів України 1996-2015 р.р.» |
Поливко Олег, Бережани. |
7.17. |
«Олімпійські Ігри на марках підпільної пошти України» |
Прухницький Василь, Львів. |
7.18. |
«Живий індикатор природи» |
Прухницький Василь, Львів. |
7.19. |
«Гортаючи Олімпійські сторінки» |
Прухницький Василь, Львів. |
7.20. |
«История КВЖД» |
Тимофєєв Олексій, Росія. |
7.21. |
«Федак Сара – Береговская актриса» |
Шепа Янош, Угорщина. |
8. Відкритий клас |
||
8.1. |
«Від сокільства до олімпійських звитяг» |
Болібрух – Прухницька Оксана, Львів. |
8.2. |
«Тарас Шевченко - художник» |
Вакарчук Євген, Чернівці. |
8.3. |
«Из истории шахмат. От возникновения до 1960 г.» |
Дудник Микола, Ужгород. |
8.4. |
«Живий індикатор природи» |
Прухницький Василь, Львів. |
8.5. |
«Юліуш Словацький (1809-1849)» |
Фалтус Мірослав, Чехія, Матвєєв Валерій, Тернопіль. |
9. Клас картмаксимумів |
||
9.1. |
«Україна на картмаксимумах» |
Матвєєв Валерій, Тернопіль. |
9.2. |
«Фауна на картмаксимумах» |
Мельник Неля, Чернівці. |
9.3. |
«Т.Г. Шевченко на картмаксимумах» |
Собоцька Тамара, Івано-Франківськ. |
10. Клас цільних речей |
||
10.1. |
«Почтовые карточки СССР с оригинальной маркой выпуска 1971 – 91 г.г. Дефекты печати» |
Паньонко Ігор, Львів. |
11. Позаконкурсний клас |
||
11.1. |
«Ukraine. 1918: the Trident overprints on stamps of the Russian Empire» |
Борухович Петро, Україна. |
11.2. |
«Судові поштові документи в Галіції і Буковині» |
Грабштейн Руслан, Чернівці. |
11.3. |
« Перший випуск загальновживаних марок України» |
Кочетов Володимир, Одеса. |
11.4. |
«Французький живопис XII XX ст..» |
Савін Веслав, Львiв. |
11.5. |
«Автомобильная империя Форда» |
Хомин Валерій, Львів. |
11.6. |
«Из истории Олимпийских Игр. С середины 19-го века до 1952 года» |
Шевченко Олександр, Ужгород. |
11.7. |
«А. Марков – математик, шахматист, особистість» |
Шевченко Олександр, Ужгород. |
12. Ревеню |
||
12.1. |
«Гербові марки на землях України» |
Кравченко Анатолій, Полтава. |
12.2. |
«Марки контроля заграничного обмена 1922-1938 г. г.» |
Френкель Ілля, Одеса. |
Організаційний комітет виставки